rikki - H2O wystarczy kropla

Temat: Zmywarka Miele G 580 problem z pobieraniem wody...
...elektryk niż ten, który ów instalację zakładał. Nie ukrywam, iż jako znawca jestem laikiem, ale może to jakiś bezpiecznik w tej zmywarce lub co gorsza padło to urządzenie na końcu węża doprowadzającego wodę (bodajże Aquastop). Nie wiem brak mi pomysłów. Jeżeli to w czymś będzie pomocne, posiadam schemat ów zmywarki. Proszę o pomoc gdyż jako biedny student nie mam możliwości zakupu takiego sprzętu, a szczerze mówiąc nawet serwis Miele pewnie położy mój budżet.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1576100.htmlTemat: Suszarka Miele Novotronic T442C nie suszy
Oczywiscie fabryczny serwis Miele w Warszawie pomoze najszybciej. Ladownosc tej suszarki to polowa ladownosci pralek Miele czyli 2,5 kg. Problem wyglada na bardzo oczywisty brak grzania. (zapomnij o elektronice) Technik z Miele pomoze Ci najszybciej (dostep do czesci).
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1583273.html


Temat: Suszarka Miele Novotronic T442C nie suszy
Dzięki. Serwis Miele za roboczogodzinę liczy sobie 150 zł. Co do części przez telefon nie powiedzieli.. czy taka cena jest ok czy warto szukać gdzie indziej? Jeszcze jedno pytanie może głupie - na instrukcji stoi jak byk 5 kg dla bawełnianych rzeczy i 2,5 kg dla syntetyków. Czy liczy się waga ubrań mokrych czy suchych... Czyli tak - mam pralkę o ładowności 5 kg i suszarkę 5 kg. Czy do suszarki powinnam wkładać tylko połowę rzeczy z pralki? z...
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1583273.html


Temat: Zmywarka Miele G698SCi, miga czerwona kontrolka "odpływ
Ad.1 dopływ jest, odpływ ze zmywarki (wąż, syfon po umywalką) jest drożny Ad. 2 po zdjęciu filtra, odpięciu zabepieczenia z drutu i wyjęciu rurki z zaworem z kulką jest dostęp do wirnika z łopatkami, wirnik kręci się bez oporów. Ad. 4 pod zmywarką nie było wody Ad. 3,5 czy jestem zdany na serwis Miele? Co mogę jeszcze sprawdzić?
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1315526.html


Temat: pralka miele w820 i dziwne zachowanie podczas prania
W przypadku kiedy nieoznaczone LED swieca, doszlo do przeprogramowania na inna wersje nie dostepna dla tego modelu. Mozna z tym zyc, mozna poprosic Serwis Miele o przeprogramowanie lub wymienic dolny elektronik. Eventualnie zamiana gornego elektronika z EDPW120-A na EDPW120-B zlikwiduje ten problem.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1512562.html


Temat: Pralka Miele W 947, szukam fachowca. Krakow.
Witam , Jestem totalnie poczatkujacy . Zepsula mi sie pralka Miele W 947. Pobiera wode, wypuszcza wode, grzeje , ale nie potrafi ruszyc silnikiem i obrocic bebnem. przyjechal Pan z lokalnego serwisu i stwierdzil ze silnik ok, i ze to pewnie modul a on sie na tym nie zna. ja tez nie . Prowadzimy dom dla 6 dzieci i nie bardzo nas stac na serwis Miele, mieszkamy pod krakowem / 10 km od centrum/. Moze ktos z Panow moze podpowiedziec kto sie zna na Miele w Krakowie i moglby nam pomoc? pozdrawiam wojtek Temat zmieniłem. mrhari.
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1297154.html